Denizli Can Nakliyat farkı ile taşınma esnasında hiç yorulmayacaksınız. Uygun fiyatlarla eşyalarınız adresinizden teslim alınıp (taşıma ve paketleme hizmeti dahil) hasarsız ve sigortalı olarak istediğiniz adrese tıpkı mevcut evinizdeki gibi (mobilya, mutfak eşyası vb) tüm eşyalarınız kurulacak ve dizilecektir.

Eşyalarınız özenle tek tek paketlenir, köpükler ile kırılma ve çizilmesi engellenir. Daha sonra kutulanarak muhafaza edilir. Porselen, cam vb kırılacak eşyalarınız için özel saklama alanları oluşturulur. Ayrıca mobilya, ahşap vb ürünleriniz için de çizilme ve kırılmaya karşı özel tekniklerle paketleme yapılır

Denizli ve Türkiye’nin her yerinden yurt içi bütün adreslere şehirler arası taşımacılık ve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Uzman kadromuz ve tam donanımlı araçlarımız ile ev, ofis, şirket ve diğer taşıma ihtiyaçlarınızı hızlı, güvenilir ve makul fiyatlarla yapmaktayız.

asansörlü nakliye

EVDEN EVE NAKLİYAT

Denizli Can Nakliyat; evden eve eşya taşıma, eşya depolama, asansörlü nakliye, ofis taşıma, kurumsal taşıma, paketleme ve ambalaj hizmeti vermektedir. Sektöründeki uzun yıllar tecrübesi ile evden eve nakliyat denilince Denizli’de akla gelen ilk nakliye firmaları arasında yer almaktadır. Hızlı, güvenilir ve %100 müşteri memnuniyeti hizmeti taahhüdü ile çalışan taşımacılık firmamız nakliyat sektörüne öncü adımlarla yenilikler ve standartlar kazandırmaktadır. Taşıma esnasında eşya türüne göre ekip ve araç büyüklüğü temin edilmektedir. Nakliyat süresince ihtiyaç duyulan (ekspertiz hizmeti, asansör, taşıma ekibi, paketleme ve ambalaj materyalleri, romörker kitleme kelepçeleri ve benzeri) donanımlar hazır olup aksama yaşanmadan istenilen adrese istenilen zamanda teslimat yapılmaktadır.

kurumsal nakliyat

KURUMSAL NAKLİYAT

Kurumsal eşya taşıma hizmetlerimiz arasında; ofis taşımacılığı, büro eşyası taşıma, kurumsal nakliyat, banka taşıma, hastane taşıma, mağaza taşıma, fuar taşıma, belediye taşıma, okul taşıma ve diğer kurumsal nakliyat hizmetleri mevcuttur. Transit ve parsiyel nakliyat hizmetleri kapsamında Türkiye’nin her il ve ilçesindeki adreselere taşımacılık hizmeti verilmektedir. Nakliye firmamız Denizli merkezli olup yakın çevre il ve ilçelerde bulunan kurumsal taşıma talep ve ihtiyaçlarına uygun fiyatlarla çözüm üretmektedir. Anlık iletişim merkezimiz ve müşteri temsilcimiz saysesinde olası durumlar için anında çözümler üretilmektedir. Nakliyat konusunda ihtiyaç duyacağınız tüm profesyonel süreçler firmamız taahhüdündedir.

kurumsal nakliye

YETKİ BELGELERİMİZ

Ulaştırma Bakanlığı’ndan alınan ve nakliyat sektöründe ticari amaçla taşıma yapan kurumsal firmaların, nakliye faaliyet türüne göre farklılaşan belgeleri alması zorunluluğu vardır. Denizli Can Nakliyat yurt içi ve şehirler arası taşımacılık, ev ve büro eşyası taşımacılığı yaptığından aşağıdaki belgeleri almıştır.
K1 ve K3 Yetki Belgesi: Yurt içi ticari amaçla eşya taşımacılığı ve ev, büro eşyası taşımacılığı yetki belgesi
SRC 4 Belgesi: Karayolları Taşıma Yönetmeliği “Mesleki Yeterlilik Belgesi”dir.

DENİZLİ CAN NAKLİYAT

Evden eve nakliyat sektöründe 10 yılı aşkın şehir içi ve Şehirler arası nakliyat hizmeti veren firmamız, evden eve nakliyat, kurumsal nakliyat ve asansörlü taşıma faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluşumuzdan bugüne geçen süre içerisinde ev, büro, okul, fabrika, fuar, hastane gibi çeşitli kurum ve kuruluşların taşınma hizmetlerini, tecrübeli kadromuz ile güvenli ve sorunsuz olarak gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız, taşımacılık alanında ki bilgi, birikim ve tecrübesi ile profesyonel hizmet verir. Sizde güvenli taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmak için, 0507 011 96 90 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

EVDEN EVE NAKLİYE NEDİR ve NASIL OLMALIDIR?

Evden eve nakliyat; planlı çalışma sistemi gerektiren, uzman elemanlardan oluşan ve daha profesyonel bir anlayış ile eksper eşliğinde rapor alınıp, sonuca göre hareket edilmesi gereken taşınma biçimidir.

EVDEN EVE ÜCRETSİZ EXPERTİZ HİZMETİ NEDİR?

Ekspertiz tarafından eşya yoğunluğu kontrol edildikten sonra, gerekli incelemeler yapılır. Burada ki öncelikli amaç, eşya yoğunluğuna göre eşyanızın büyük araçla mı veya küçük bir araç ile taşınacağı ve devamında;

Eşyanın taşınmasında kaç kişilik ekiple çalışma yapılacağı

Eşyanın araca yükleme mesafesinin olup olmadığı

Eşyanın taşınması için merdiven boşluğunun yeterli olup olmadığı

Ne kadar malzeme kulanılacağı gönderilen expertiz tarafından tespit edilir.

DENİZLİ CAN NAKLİYAT EVDEN EVE TAŞIMAYI NASIL YAPAR?

Müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda kriter tablosuna göre taşıma yapılır. Ev eşyalarını öncelikle tabak, bardak, giyisi, kitap, kişisel eşyalarınız karton kolilerde düzenli bir istifleme yaparak koli içine ya da plastik dubalara yerleştirilir. Giyisiler için müşteri isteği doğrultusunda araç içinde dolap bulundurularak taşınır.

NAKLİYAT KRİTERLERİ BELİRLEME NEDİR?

Nakliyat Kriterleri tablosundan seçim yapan müşterinin kaydı, müşteri dosysına istediği kriterler kaydedilir. Eşya durum bilgisi edinildikten sonra müşterimiz, öncelikle kendisine özel bir araçlamı taşınmak ister yoksa parsiyel (başka bir ev eşyasıyla) birlikte mi taşınmak ister belirlenir. A-Z'ye taşıma, standart taşıma, boş araç verme kriterlerinden birini müşteri belirler.


SONBAHAR KAMPANYASI

2020 Sonbahar evden eve nakliyat kampanyası özel indirimler ile Türkiye’deki en güvenilir hizmeti sunuyoruz.

FİYAT TEKLİFİ AL